Людина

Вчені: особисте життя жінки залежить від форми її черепа

Виявляється, за формою жіночої голови можна судити про те, наскільки успішними і довгими будуть відносини дами з чоловіками. До такого несподіваного висновку прийшли британські вчені.

Група дослідників з університетів Стірлінга і Глазго поділилася своїми спостереженнями, які дозволили зробити висновок про те, що за формою жіночої голови можна дати точний прогноз про особисте життя цієї жінки. Раніше було встановлено, що для флірту чоловіки вибирають дам з фемінними рисами обличчя, а от для тривалих відносин віддають перевагу більш маскулінні. Тепер з’ясовується, що теж саме стосується форми черепа.

У ході дослідження з’ясувалося, що жінки з менш привабливими черепами з точки зору стандартів жіночої краси (продовгуватими і з “квадратними” щелепами) оцінювалися добровольцями як більш відповідні для довгострокових стосунків. А представниці прекрасної статі з більш округлими черепами і фемінними рисами обличчя найчастіше асоціювалися з непостійними відносинами і короткими інтрижками.

Нагадаємо, вчені з Університету Західної Шотландії впевнені, що по ході жінки можна судити, яке її інтимне життя. Вважається, що особливість ходи показує задоволеність жінки відносинами. Якщо жінка широко крокує, похитуючи задньою частиною тіла під час ходьби, значить в цьому плані у неї немає проблем. А ось «скутість» при ходьбі відбивається на інтимній сфері.

Натхнення: informing.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button