Людина

Забруднене повітря негативно впливає на сексуальне здоров’я чоловіків

Вчені з Університету Гуанчжоу в Китаї попереджають, що чоловіки, які живуть поблизу великих автодоріг, з більшою ймовірністю будуть відчувати труднощі з ерекцією з-за впливу забруднюючих частинок, присутніх в повітрі. Випробування на щурах показали, що токсичні пари знижують приплив крові до геніталій і піддають ризику розвитку еректильної дисфункції. Чоловіки також можуть виявити, що швидше втомлюються під час сексу, оскільки забруднюючі частинки зменшують об’єм легенів, стверджують медики. Отримані результати в черговий раз підтверджують зв’язок між забрудненим повітрям і різними хворобами, а також фертильністю.

В ході випробувань фахівці порівняли сексуальну активність щурів в чотирьох різних групах. Перша група дихала забрудненим повітрям протягом двох годин дня упродовж трьох місяців, друга група – протягом чотирьох годин, а третя група – протягом шести годин. Четверта група гризунів не дихала забрудненим повітрям.

«Значне зниження еректильної функції спостерігалося в групах щурів, які вдихали забруднене повітря протягом чотирьох і шести годин, – говорить доктор Шанкунь Чжао. – Вперше наше дослідження виявило вплив вихлопних газів автомобілів на ерекцію статевого члена. Дані результати викликають стурбованість у зв’язку з довгостроковим впливом вихлопних газів на еректильну функцію».

Раніше вчені з Китайського університету в Гонконзі також виявили, що у чоловіків, які живуть в районах з високим рівнем забруднення повітря, була деформація сперми. Попередні дослідження також пов’язували забруднення повітря з підвищеним ризиком розвитку раку молочної залози, раку порожнини рота, аутизму і хвороб серця.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button