Людина

Експерти розробили ефективні ліки від старечого недоумства

Вчені зі Сполучених Штатів Америки реалізували комплекс дослідних робіт, по закінченню яких медики зробили цікавий висновок.

1d5286b2ad966269e3fe68292cc7ef7a

Виявилося, що нові ліки від хвороби Альцгеймера показало хороший результат. Здійснення доклінічних досліджень дало можливість встановити дію і безпечність таблеток. Учасниками проектів стали лабораторні гризуни. У всіх добровольців були зафіксовані порушення у діяльності головного мозку. Іншими словами, тварини страждали деменцією.

Слід зауважити, що створення унікального препарату відбувалося за допомогою американської організації Eli Lilly and Company. Під час проведення випробувань фахівці зафіксували, що після впровадження панацеї, організм мишей активізував ряд захисних реакцій. Виявилося, що вакцина змогла застерегти гризунів від втрати пам’яті. Крім того, дослідники помітили, що короткочасне задіяння греліну, гормону, який повідомляє про виникнення почуття голоду, дозволяє запобігати розвиток хвороби Альцгеймера.

За словами експертів, тривалий вплив цієї речовини не впливає на передачу сигналів між нейронними закінченнями. Повідомляється, що в ході проведення дослідів лабораторні миші демонстрували поліпшення в роботі центрального відділу нервової системи.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button