Земля

Падіння рівня океану біля узбережжя США викликало паніку серед місцевого населення

17 січня американські ЗМІ з посиланням на дані Національної метеорологічної служби США (NWS), повідомили про різке падіння рівня океану біля узбережжя американського штату Орегон. Дані з буя №46404, які знаходяться у відкритому доступі показали, що за дві з половиною хвилини рівень океану в цьому районі опустився на 14 см, а через кілька годин ще на 96 см.

Інформація викликала справжню паніку серед місцевого населення. Висловлювалися різні теорії з приводу події. Ряд фахівців припустив, що плита Хуан де Фука переміщається під Північно-Американську плиту, що в свою чергу може призвести до наймогутнішого землетрусу і цунамі.

Тим більше, що таке вже відбувалося в 1700 році і в результаті було спустошено Західне узбережжя Північної Америки. Якщо щось подібне повториться, то наслідки будуть набагато серйознішими.

Читайте також: 

Паніка серед населення прибережних районів, змусила владу зробити офіційні заяви. Першими до співробітників NWS звернулися журналісти низки телекомпаній, яким було повідомлено, що ніякої загрози населенню в даний момент не існує, а повідомлення про падіння рівня океану це брехня.

У відповідь журналісти показали вченим скріншоти з офіційного сайту NWS на яких падіння рівня океану в цьому районі присутній на графіках. Співробітники офіційної організації ці дані коментувати просто відмовилися.

Тоді журналісти звернулися до відомого вченого з Сейсмічної мережі Тихоокеанського Північно-Заходу США (PNSN) Джону Відалу. Сейсмолог подивившись представлені графіки, висловив припущення, що буй зміг вийти з ладу і передавати помилкові дані. Що б з упевненістю сказати, що така подія мала місце, потрібні дані не з одного, а як мінімум з двох буїв, які знаходяться в цій частині океану.

Судячи з того, що з 17 січня північно-західне узбережжя Америки ще існує, можна припустити, що фахівці були праві, і все, що відбулося, пояснюється збоєм в системі моніторингу. Але неприємний осад залишається і населення живе на узбережжі висловлює думку, що факт мав місце бути, а відсутність наслідків, це ні що інше, як затишшя перед бурею…

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button