Людина

Пара з Франції отримала компенсацію через “синдром вітряних електростанцій”

Подружня пара з Франції, яка жила поруч з вітряною електростанцією, виграла суд і отримала велику компенсацію після того, як суд визнав у них проблеми зі здоров’ям. Проблеми, на думку судді, були викликані “синдромом вітряних електростанцій”.

Як повідомляє The Guardian, Крістель і Люк Фокерт отримали компенсацію в розмірі 128 000 євро після того, як Апеляційний суд Тулузи визнав, що вітряні турбіни, встановлені поруч з їх будинком на півдні Франції, були пов’язані з головними болями, запамороченням, втомою, шумом у вухах і іншими проблемами зі здоров’ям.

Шість вітряних турбін, що знаходяться в 700 метрах від будинку пари, були встановлені в 2008 році. Однак, як повідомляється, проблеми зі здоров’ям, вони почали відчувати п’ятьма роками пізніше – після того, як вирубали сусідній лісовий масив. Видалення лісового масиву призвело до того, що вони почали відчувати шум турбін, а миготливі вогні генераторів виробляли «враження, ніби вони знаходяться в постійній тривозі».

“Це була справді жахлива візуальна та слухова атака, яка була особливо нестерпною вночі”, – сказали вони.

Більшість вчених вважають “синдром вітряних електростанцій” повністю психологічне явище, викликане панікою в ЗМІ та соціальних мережах. Більшість наукових оглядів і досліджень не виявили жодних доказів того, що вітряні турбіни здатні викликати проблеми зі здоров’ям у людей.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button