Людина

10 стратегій контролю над суспільством

1.Відволікання уваги

Основним елементом контролю соціуму є стратегія відволікання. Завдання даної стратегії — відволікання уваги активної частини громадськості від найбільш важливих на даний момент питань, які між тим вирішуються економічними і політичними елітами, за допомогою технології «затоплення» або, як її ще називають, «наведення» безперервним відволіканням уваги на досить незначну і марну інформацію. Стратегія відволікання дуже важлива, оскільки дає можливість не давати отримувати громадянам важливих знань і навичок у сфері останніх досягнень науки.

natovp_resized

2.Спочатку придумати і втілити в життя проблему і одночасно запропонувати рішення

Подібний метод носить назву «проблема — реакція — рішення». Штучно створюється проблема, тобто «ситуація», яка викликає передбачувану реакцію активної частини громадськості, необхідну, щоб порушити в людях бажання її вирішувати. Наприклад, організувати теракти або допустити зростання насильства у великих містах, і громадяни будуть вимагати появи законів, які посилять заходи безпеки і обмежать громадянські свободи.

Читайте також: Розділена Європа Янко Цвєткова

3.Стратегія поступовості

Щоб втілити в життя непопулярні рішення, необхідно просто приймати всі закони поступово, рік за роком. Саме таким чином в 80 -х і 90 -х роках минулого століття були нав’язані народу нові невигідні йому соціально-економічні умови, які обмежили роль держави, породили масове безробіття, повсюдну приватизацію, а найголовніше заробітну плату, на яку неможливо гідно жити. При різкому впровадженні все це викликало б революцію.

4.Стратегія відкладання

Подання, як болючих, але необхідних, є ще одним способом прийняття непопулярних заходів і забезпечення згоди суспільства на їх здійснення через якийсь час.

5.Сюсюкання з народом

Більшість реклами, спрямованої на широку публіку, використовує аргументи, мову, символи, а особливо інтонації, які розраховані на дітей. Наче в країні одні діти або розумово недорозвинені. Навіщо це робиться? Справа в тому, що якщо спілкуватися з людиною, як з дитиною, то є певна інформація, що і вести вона себе буде відповідно.

6.Більше емоцій, ніж роздумів

Використання людських емоцій є класикою технології блокування будь-якого раціонального аналізу і критичного мислення індивідуумів. Крім цього, використання різних емоцій допомагає відкрити двері в підсвідомість, щоб посилати туди думки, страхи, бажання, побоювання, потрібні деяким людям моделі поведінки і примусу …

7.Тримати практично людей в невігластві

Створення будь-якого залежного суспільства, яке практично не здатне зрозуміти технології та методи свого гноблення і громадського контролю. «Якість освіти, яка доступна нижчим класам суспільства, повинна знаходиться на найнижчому рівні, щоб зберігався значний розрив між вищим і нижчим класами суспільства, який практично неможливо було подолати, навіть якщо сильно цього захотіти».

8.Спонукати маси в захопленні посередністю

Впроваджувати в людські маси думку, що зараз модно бути вульгарним, тупим і невихованим …

9.Посилювати почуття провини

Зробити так, щоб люди вважали, що вони самі джерело своїх бід і всіх невдач, оскільки недостатньо розумні, вони не достатньо здібні або їм не вистачає зусиль. Таким чином, індивідууми відчувають себе настільки безпорадними, щоб вважають себе не здатними впоратися із будь-яким завданням, і займаються самоїдством, а не піднімають повстання проти існуючої системи. Подібне призводить до пригнобленого стану, який сприяє стримуванню здібностей людини.

Читайте також: Колапс індустріальної цивілізації – неминучий

10. Знати про інших людей більше, ніж знати про самого себе

За останні п’ятдесят років досягнення в науковій сфері привели до досить швидкого зростання різниці у знаннях тих, хто відноситься до правлячої еліти і тих, хто до неї не входить, і, по суті, використовується правлячим класом. Такі науки, як біологія і нейробіологія, а також прикладна психологія, використовують самі новітні знання про людину, про її психічні і фізичні особливості. Іншими словами це означає, що в переважній більшості випадків, «система» має набагато більший контроль і має набагато більше влади над умами людей, ніж вони тільки можуть уявити.

Кнопка «Наверх»
Закрыть