Екологія

Париж вводить нову систему моніторингу викидів транспортних засобів

В результаті забруднення повітря 9 000 чоловік вмирають в Лондоні щорічно. У Парижі ця кількість становить близько 2500 чоловік

Париж вводят новую систему мониторинга выбросов транспортных средств

Мер Парижа Анн Ідальго і мер Лондона Садок Хан оголосили про нову систему моніторингу викидів автомобілів в своїх містах з метою боротьби з проблемами якості повітря, від яких страждають обидві столиці. Їх план дозволить системі ідентифікувати реальні свідчення викидів автомобілів, що дасть людям більше інформації про забруднення повітря конкретних авто.

Оцінка кількості викидів забруднюючих речовин в атмосферу кожного автомобіля буде ґрунтуватися на результатах «реального» тестування з використанням аналізатора викидів і Міжнародної ради з екологічно чистого транспорту.

Ми повинні мати можливість створити надійну систему підрахунку даних, яка буде надана всім нашим громадянам і дозволить їм дізнатися, які автомобілі є джерелами певних викидів насправді, — сказала Ідальго на міжнародній конференції по забрудненню повітря.

Ця нова схема покладе кінець застосовуваним «стратегіям обману» і надасть лондонцям і парижанам чесну, точну та незалежну оцінку викидів автомобілів на наших дорогах, — додав Хан.

За повідомленнями французьких ЗМІ, в наступні кілька тижнів на вулицях Парижа і на різних транспортних засобах будуть встановлені пристрої контролю викидів. Сеул планує також використовувати тактику моніторингу, щоб отримати контроль над забрудненням повітря в південнокорейській столиці, повідомляє facepla.net

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button