Технології

Біонічний костюм дозволить паралізованим людям ходити

Компанія Ekso Bionics, піонер в галузі роботизованих екзоскелетів, дала можливість людям з знерухомленими нижніми кінцівками шанс знову почати ходити. 29 -річний сержант Ден Роуз, який служив в Афганістані і отримав травму спинного мозку, через яку у нього відмовили ноги, став першим володарем біонічного костюма від компанії Ekso Біоніка.

eksoBlog_450

Демонстрація біонічних костюмів відбулася в VA Medical Center (Мілуокі, США), тоді ж сержант Роуз був запрошений на презентацію костюма, а після отримав його в подарунок. Біонічні костюми використовуються в реабілітаційних клініках як допомога пацієнтам з травмами спинного мозку або тим, хто переживає наслідки інсульту. Процес ходьби досягається зсувом ваги пацієнта – в пристрої активуються датчики, які ініціюють кроки. Завдяки акумуляторному харчуванню двигуни всередині костюма діють так само, як і м’язи ніг людини, піднімаючи неактивну ногу і здійснюючи кроки.

Читайте також: Вперше створено м’який екзоскелет-костюм для людини

Фізіотерапевти компанії Ekso Біоніка розповіли, що костюм може бути запрограмований для допомоги людям з різними неврологічними травмами і захворюваннями, крім того, костюм відмінно справляється з навчальними завданнями на сеансах фізіотерапії. Костюм також дозволяє людям перебувати у вертикальному положенні, спілкуватися з співрозмовниками обличчя в обличчя.

В даний час компанія Ekso Біоніка направила ще один біонічний костюм в медичний заклад Бостон системи охорони здоров’я, який відвідують більше 500 паралізованих ветеранів з довколишніх адміністративних центрів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button