Технології

Підприємець з Голландії імплантував собі в руку гаманець Bitcoin

На що можна піти заради високих технологій? Голландський підприємець Мартін Уісмейер дав відповідь на дане питання. На багато що.

17-11-14-foto-cikavosti550x412-2

Творець мережі банкоматів Mr Bitcoin вирішив вставив в себе пару чіпів NFC. Які грають роль цифрових гаманців для зберігання знаменитої криптографічної валюти.

[ads2] Модулі зв’язку ближнього поля були імплантовані ентузіасту в кожну руку. Фахівці розмістили їх між шкірою і м’язової тканиною долонь. Обидва пристрої укладені в мініатюрні скляні капсули.

Читайте також: Новий світовий інтернет на принципах Bitcoin

Навіщо бізнесмен це придумав? Заради прогресу (за словами самого Уісмейера) безконтактних платежів. І щоб скоротити ризик крадіжки належних йому Bitcoin. Подібна штука не випаде з кишені, її ніде не можна забути, а для безпосереднього доступу до схем доведеться позбавити власника певних частин тіла.

17-11-14-foto-cikavosti550x323-1

На кожен блок легко записати до 888 біт. Обсягу вистачить для розміщення 26 закритих і стислих ключів. Тому – до слова – чіпів два. Можливостей одного сміливому голландцеві мало – вся необхідна інформація не вміщається.
Потрібно провести відповідну операцію з використанням віртуальних грошей? Мартін просто прикладає руку до сканера NFC.

Більш того. Підприємець з азартом програмує згадані компоненти для інших потреб. Перетворює в засіб відключення будильника і мріє в майбутньому створити ключ для вхідних дверей, а так же «електронну» візитку.

Натхнення: gadgetblog.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button