Технології

Підводний механічний метелик-генератор потужністю 10 МВт

Шведська компанія Minesto збудує перший дослідний зразок підводної періодичної енергетичної установки нового типу Deep Green потужністю 10 МВт.

Подводная механическая бабочка-генератор мощностью 10 МВт

Установка цього енергетичного генератора і подальше створення ферми таких генераторів буде запущено у відкритому морі на краю западини Holyhead Deep в 6.5 км від острова Англсі, Уельс, Британія.

Дослідний зразок установки буде складатися з генератора Deep Green, донної платформи і бакена. Бакен буде тримати трос натягнутим. Генератор-метелик буде виписувати «піруети» для того, щоб генератор завжди знаходився всередині стабільного потоку морської води швидкістю від 1.5 — 2 м/с.

Компанія Xodus Group проводила оцінку впливу установки на навколишнє середовище, було переглянуто і проведено аналіз всіх аспектів цього впливу, в тому числі на рибальство, на життя морських ссавців, птахів і на морську навігацію. Вплив було визнано несуттєвим через невелику швидкість обертання генератора.

“Дослідний зразок стане першим кроком на шляху становлення нової енергетичної технології — розповідає Ільва Серквіст Хултгрен, керівник компанії Minesto, що займається напрямки по новим проектам, — Та, у разі успішних випробувань дослідного зразка, отримання доказів нешкідливості технології для навколишнього середовища, людство отримає в своє розпорядження ще один вид нескінченного джерела екологічно чистої енергії.”

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button