Головна / Людина / Пізні вечері визнали безпечними для здоров’я

Пізні вечері визнали безпечними для здоров’я

Вчені з Японії змогли з’ясувати, що пізнє вживання їжі абсолютно безпечне для здоров’я людини. Дослідження проводили співробітники Університету Okayama.

Довгий час вважалося, що нічні трапези є дуже небезпечними і несуть важкі наслідки для людини. Одним з найгірших результатів вважалося те, що рівень глюкози в крові не встигне прийти в норму до того моменту, як людина порине в сон.

Фахівці з японського університету провели масштабний експеримент. У ньому взяли участь 1573 добровольці. Дослідження тривало кілька років. Протягом всього часу учасники звітували на тему свого розпорядку дня і складали контрольну пробу крові на аналіз цукру.

З інформації, опублікованої у виданні Prevention & Health, велика частина добровольців дотримувалися необхідних часових рамок: лягали в ліжко не раніше ніж через дві години після вечері. Однак 16 відсотків чоловіків і 8 відсотків жінок ігнорували дану пораду. Після аналізу результатів вчені змогли встановити, що незалежно від режиму у всіх учасників рівень глюкози був приблизно однаковий.