Різне

Пластикові візитні картки

Більшість з нас з візитками почали стикатися тільки на початку 90- х років, коли в країні почалися нові бізнес відносини. Вона стала своєрідним міні – рекламним щитом, який зазвичай передавався партнерам, готовими до спільної співпраці або мають намір це зробити. Тоді ж вони стали невід’ємним символом переговорів. В даний час візитки є у багатьох, в тому числі і не бізнесменів. Це зручна форма сказати партнерові про себе в лаконічній та доступній формі.

У зв’язку з цим існує певний етикет, незнання якого може послужити погану службу для ваших ділових контактів. Міжнародні правила, наприклад, регламентують розмір візиток, який рівняється 90 ? 50 мм. Якщо ви передаєте її партнеру, то поверніть її так, щоб він зміг швидко прочитати текст. При цьому слід, згідно етикету, обмінятися легкими поклонами.

Не рекомендовано м’яти чужі візитки або вертіти ними перед її господарем, а також робити на ній позначки. Деякі можуть розцінити це як неповагу, на що можуть образитися. Якщо ви не зможете прийняти гостя або відсутні, слід залишити візитку, зігнувши у неї правий кут. Посилати поштою візитну картку не прийнято, але її сміливо можна передавати кур’єром. Коли ви її отримали, у вас є доба, щоб дати на неї відповідь.

Крім того, візитна картка служить універсальним контейнером для передачі повідомлень або поздоровлень. Для цього прийняті своєрідні умовні знаки, які слід залишати в лівому нижньому кутку. Наприклад, для привітання або висловлення подяки – pf ; співчуття – pc ; уявлення pp ; привітати з новорічними святами – pfna ; для прощання при від’їзді на тривалий період – ppc.

Якщо вам необхідно представитися комусь заочно, пошліть свою візитку разом з візиткою особи, знайомого тому, кому хочете представитися. Відповідям вам буде картка без підпису.

В даний час друк візиток відбувається за різними технологіями. Одна з них – у вигляді пластикової картки. Виготовлені таким чином візитки помітно виділяються від звичайних картонних візиток. Сприяють створенню позитивного іміджу їх власнику, а діловим партнерам втратити її серед інших буде непросто. Тому якщо хочете справити серйозне враження на потенційного клієнта, варто замовити изготовление и печать пластиковых визиток и цены в компанії Rhombus-Print.

На пластикові візитки можна наносити золоте і срібне тиснення, голографічне покриття та інші. Це дозволяє не обмежувати межа фантазій для замовника. Розміри їх стандартні і складають 86х54 мм, кути обов’язково закруглені.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button