Авто

Чому варто купувати Honda CR-V третього покоління на вторинному ринку

Поломки японського кросовера легко усуваються, з-за чого машина, незважаючи на високу ціну, має попит.

Японський автопром міцно тримає позиції на ринку, завдяки тому, що випускає надійну продукцію. Більшість автолюбителів цінують і поважають автомобілі, що випускаються в Країні Висхідного Сонця за їх привабливість і живучість, незважаючи на те, що не раз стикалися з проблемами.

Не уникнула такої долі і Honda CRV-V третього покоління, що випускалася з 2006 по 2012 роки. На «вторинці» японський кросовер в середньому можна придбати за 10 000 — 14 000 доларів, але небагато знають, що такий автомобіль дійсно коштує таких грошей.

Чим же приваблює старий «японець» і чому його популярність не стихає з роками? Перш за все слід вказати на якісне лакофарбове покриття, яке відрізняється міцністю, але при виборі Honda CR-V з вторинного ринку потрібно уважно оглянути, оскільки на ЛФП можуть з’явитися сколи та іржа в районі колісних арок. При цьому, поява таких вад залежить від того, як з машиною поводився попередній власник.

Під капотом японського кросовера зустрічаються 2 — і 2,4-літрові бензинові мотори, а також 2,2-літровий дизель, який дуже складно знайти. Обидва двигуни мають ланцюговий привід ГРМ, який зможе пропрацювати 120 000 км, а відсутність гідрокомпенсаторів призводить до регулювання теплових зазорів при пробігу в 40 000 – 50 000 км.

Найпоширенішою проблемою на 2,4-літровому агрегаті виступає викришування впускного розподільного вала, які виникають через використання неперевіреної оливи або відсутність регулювання клапанів. Ще слід звернути увагу на роботу вентиляційної системи картера і каталізатора, оскільки замаслений мотор призводить до підвищеної витрати оливи. Цікаво, що такі ж проблеми характерні і для 2-літрового мотора, але вони легко виправляються.

Що стосується трансмісії, то і АКПП і МКПП відрізняються дивовижною живучістю, але експерти рекомендують вибирати Honda CR-V з «автоматом», оскільки грамотний догляд забезпечить більшу надійність, ніж «механіка».

Таким чином, відсутність великих проблем робить японський кросовер конкурентоспроможним на «вторинці» і 14 000 доларів не шкода віддати за такий автомобіль. По надійності такій «Хонді» немає конкурентів.

Натхнення: vistanews.ru

Кнопка «Наверх»