Технології

У США запустили перший завод з виробництва зеленого водню (відео)

У США запустили перший завод з виробництва зеленого водню. У цьому проєкті використовується метод плазмового нагріву, який придумали в НАСА.

Компанія Solena Group запустила перший комерційний проєкт, вартістю близько 55 млн доларів США у місті Ланкастер, штат Пенсільванія. Solena — одна з компаній, яка вже кілька років шукає способи дешевого виробництва водню без утворення шкідливих викидів. Вони хочуть стати головним постачальником екологічно чистого палива, яке в майбутньому може замінить нафту і газ.

«Якщо ми продовжимо виробляти енергію так, як ми це робили, то через 50 років нашу планету не можна буде впізнати. Ми раді знаходити нові способи виробництва зеленого палива і поширити наші ідеї по всій країні», — відзначили в компанії.

Енергетична компанія буде виробляти водень за допомогою технології плазмового нагріву — цей метод вперше розробили в НАСА. Для нього застосовують спеціальні смолоскипи, в яких при протіканні електричного струму через розрядний проміжок утворюється плазма, яка використовується для обробки матеріалів.

Водень давно розглядається в якості перспективного технологічного напряму довгострокового зберігання енергії. Однак дослідники відзначили свої переваги — вони можуть зберігати надлишки в твердому матеріалі — борогідриді натрію. Він може поглинати водень, як губка, а потім виділяти його назад.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments