Технології

Створена альтернатива портативним акумуляторам

Розроблено екологічне джерело живлення, що не вимагає підзарядки від мережі. Досить просто додати солоної води і одразу почати зарядку.

Компанія HydraLight Inc представила новий проєкт — паливний елемент HydraCell Power Cube для зарядки портативних електронних пристроїв. Для роботи HydraCell Cube потрібно лише трохи солоної води. Рідину потрібно залити у верхню частину куба, і відразу можна підключати девайс.

Принцип дії заснований на хімічній реакції між магнієм і киснем, у результаті якої утворюються вільні електрони. Електрони течуть до вуглецевого катода. Енергія виводиться через USB-порт. Зарядні пластини з магнію витримують до 5-10 циклів зарядки смартфонів або 50-100 годин роботи вбудованого в куб світильника. 50 годин — з низькою освітленістю і 100 — з високою. Пластини по закінченню терміну служби можна замінити.

Пристрій компактний. Його розміри становлять 67х40х14 міліметрів, вага — 28 грамів. Ідеально для аварійного набору або далекого походу, де по дорозі не зустрінеш розетку.

На відміну від літій-іонних переносних акумуляторів, створений паливний елемент екологічний. Корпус складається з переробленого пластику і гуми ABS — біорозкладних матеріалів. Пристрій не є водонепроникним. Докладніше про розробку можна дізнатися тут.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button