Екологія

Більше 90% будівель в Європі не відповідає стандартам енергоефективності

На тлі останніх геополітичних подій європейські влади серйозно стурбовані проблемою підвищення енергоефективності в житловому секторі країн ЄС. За офіційними даними, на сьогоднішній день понад 90% будівель в Європі не відповідає сучасним стандартам енергоефективності. Виправити ситуацію покликана нова стратегія, представити яку Єврокомісія пообіцяла до кінця року.

Більше 90% будівель в Європі не відповідають сучасним стандартам енергоефективності, повідомляє ТАСС з посиланням на єврокомісара з кліматичних змін та енергетиці Мігеля Аріаса Каньєте. За його словами, це, втім, не дивно, оскільки стандарти енергоефективності з’явилися пізніше, ніж ці будівлі були побудовані.

Незважаючи на це, сьогодні на опалення і кондиціонування будівель в країнах ЄС припадає близько 40% енергоспоживання, і Єврокомісія всерйоз має намір знизити цей показник. Конкретні кроки влади мають намір прописати в комплексній стратегії підвищення енергоефективності. Представити її планується вже до кінця цього року.

Разом з тим, Каньєте високо оцінив успіхи Європи у сфері розвитку «зеленої» енергетики. Нагадаємо, що, згідно з останнім дослідженням Євростату, лідером в цій області є Швеція, де з невичерпних джерел сьогодні отримують більше половини всієї споживаної енергії.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button