Земля

Подивіться на лякаючу акулу з людським оскалом: ніхто не знає, який це вид

Експерти не впевнені, до якого саме виду належить дивна істота. Подробиці публікує Live Science.

Химерну глибоководну акулу з виряченими очима і дивною, схожою на людську, посмішкою, нещодавно витягли з глибин біля узбережжя Австралії. Біологи не впевнені, до якого саме виду належить таємниче створення.

Спеціаліст з глибоководної риболовлі, відомий в Інтернеті під псевдонімом Trapman Bermagui, виловив таємничу акулу з глибини близько 650 метрів біля узбережжя Нового Південного Уельсу в Австралії. Пізніше рибалка поділився знімком в соцмережах. На зображенні видно груба шкіра мертвої акули, схожа на наждачний папір, велика загострена морда, вирячені очі і оголені перлинно-білі зуби.

Незвичайні риси акули швидко привернули увагу інтернет-користувачів, які були вражені і налякані істотою. Один коментатор написав, що акула ніби «з нічних кошмарів», а інший — що «зла посмішка» істоти викликала у них «мурашки». Інші користувачі жартували над зовнішнім виглядом тварини, припускаючи, що у акули були “вставні зуби” або що вона посміхалася після того, як їй нарешті зняли брекети.

Коментатори також спробували вгадати, до якого виду належала акула. найчастіше люди припускали, що це акула-різак або бразильська акула (Isistius brasiliensis). Також люди думали, що це акула-домовик (Mitsukurina owstoni) або різновид етмоптерової акули-ліхтаря (Etmopteridae).


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button