Різне

Подивіться на незвичайні “квіти”, які Curiosity сфотографував на Марсі (фото)

Незвичайне утворення, схоже на скам’янілі квіти або шипи, виявили на фотографіях марсохода Curiosity. На дивні структури звернув увагу CNET.

Фотографію об’єкта, що складається з двох тонких стебел, “зростаючих” вгору всупереч гравітації, в своєму Twitter опублікував дослідницький інститут SETI, що займається вивченням походження життя у Всесвіті.

Дослідники вважають, що ці “шипи” швидше за все раніше були тріщинами всередині осадових порід. Матеріал, який заповнив порожнини, застиг подібно цементу і залишився стояти після того, як самі породи були зруйновані в результаті ерозії.

Зображення було зроблено за допомогою камери, встановленої на щоглі марсохода (Mastcam) 15 травня 2022 року під час 3747 сола.

Це не перше незвичайне зображення, отримане Curiosity. Раніше в цьому році глядачі знаходили на знімках марсохода «собачі двері» і «квітку, що розпустилася». Фахівці НАСА пояснювали бажання надати природному утворенню зрозумілий сенс парейдолією. Це зорова ілюзія, яка призводить до «виявлення» Несправжніх образів на реальних об’єктах.

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button