Людина

Погана екологія погіршує якість сперми

Погана екологія погіршує якість сперматозоїдів, заявили британські вчені. Токсини, що надходять в організм чоловіка, проявляють властивості жіночих гормонів естрогенів.

Учені з Великобританії розповіли, чому забруднення навколишнього середовища позначається на безпліддя та здоров’я сперматозоїдів. Кожен третій англієць щорічно постає перед труднощами при плануванні дітей. Доктор Ферран Гарсія пов’язує головний фактор безпліддя у чоловіків з попаданням в організм стійких хімічних речовин.

Внаслідок промислових процесів токсини надходять в атмосферу, воду, землю і рослини, розкладаючись там десятиліттями. Опиняючись в тілі людини тим чи іншим шляхом, забруднення розчиняються в жирі і виявляють якості естрогенів. Таким чином, погана екологія призводить не тільки до чоловічого безпліддя, але й до раку передміхурової залози.

Гарсія радить по можливості вести здоровий спосіб життя, мінімізуючи вплив токсинів. Чоловікам варто відмовитися від куріння і алкоголю у великих дозах, а також уникати ожиріння. Зайва вага активно перетворює тестостерон, перетворюючи його в естроген.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button