Людина

Вчені стверджують, що поліглоти захищені від інсульту

Ланкастерські вчені прийшли до висновку, що вивчення іноземних мов робить тіло людини здоровішим. З’ясувалося, що у поліглотів у старості ризики захворіти нижче, ніж у звичайних людей.

Головною причиною такої закономірності є збільшення рівня інтелекту за допомогою вивчення іноземних мов. Така розумова активність провокує інтенсивну роботу головного органу нервової системи. Це, в свою чергу, призводить до запобігання проблем з судинами, і зменшення шансу розвитку інсульту.

Вчені рекомендують вивчати іноземні мови, намагаючись не замислюватися над значенням слів. Наш мозок запрограмований, щоб розуміти їх, але коли ми намагаємося самі аналізувати інформацію, це тільки ускладнює навчання. Саме тому звичайне спілкування іноземною мовою – найпростіший із способів навчання.

Але найголовніше те, що, незважаючи на відомий міф, старші люди, насправді, навчаються незнайомим мовам набагато швидше від дітей. Тому варто завжди вчитися чогось «нового», тим більше, якщо це «нове» принесе вам і вашому здоров’ю тільки величезну кількість користі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button