Технології

Покоління Y бачить в нових технологіях як світлі, так і темні сторони

Покоління Y бачить в нових технологіях як світлі, так і темні сторониЕксперти корпорації Intel вирішили з’ясувати, як молодь відноситься до сучасних технологій. Отримані результати змушують переглянути наші уявлення про поведінку представників Generation Y.

Вважалося, що проблеми від впровадження високих технологій відчувають лише люди старшого віку, які не завжди люблять нові віяння, погано розбираються в комп’ютерах, а деякі навіть не освоїли науку відправки SMS з телефону. А ось молодь активно серфить на хвилях Інтернету, з величезною швидкістю набирає на клавіатурі повідомлення і сприймає смартфон або планшет, як свою домашню тварину, або навіть в якості кращого друга.

Але молодь виявилася зовсім не такою поглиненою комп’ютерними технологіями. Опитування, проведене в семи державах світу, серед 12 тисяч молодих людей віком 18-24 років, показало, що покоління Y сприймає навколишню реальність адекватно. Підлітки вважають, що зайве захоплення комп’ютерами і мобільними девайсами може зробити людей менш людяними, холодними і відстороненими, дегуманізувати суспільство. Так думає 61 відсоток опитаних.

Ще 59 відсотків молодих людей вказують, що світ став дуже залежним від IT -сфери. А 63 відсотки респондентів побоюються, що не зможуть знайти роботу, так як їх обійдуть більш “здатні” роботи зі штучним інтелектом.

Разом з тим, “нульове покоління” позитивно дивиться в майбутнє. З впровадженням високих технологій, життя покращується. У цьому впевнені 86 відсотків хлопців і дівчат. Поліпшення в особистому житті та відносинах з протилежною статтю після появи ПК, смартфонів і планшетів, відзначили 69 відсотків респондентів. При цьому, 36 відсотків молоді хоче, щоб IT- технології стали ще гнучкішими і глибше проникли в повсякденне життя, навчившись вгадувати бажання людей.

Натхнення: wapstat.info


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button