Різне

Як вибрати змішувач для ванної кімнати

Ванна кімната – найбільш відвідуване місце в будинку. Вибір змішувача для ванної є важливим завданням. Знання типів змішувачів і їх деяких особливостей допоможуть у цьому виборі.

Наше життя складається з дрібниць. Комфортне життя – можлива завдяки комфортним дрібницях. Ванна кімната для більшості з нас є свого роду SPA – салоном – місцем, де насправді можна очиститися, відпочити, розслабитися і змити всю втому, яку накопичилася за день. У цьому і криється причина того, чому ванна кімната повинна не тільки виконувати суто практичні функції, а й бути затишною, красивою і стильною.

450-21.04.2014

Правильний вибір змішувача допоможе зробити вашу ванну саме такою.

Вибір змішувача для ванної має на увазі пошук не найбільш економного, а саме потрібного варіанту, за відповідною ціною. Дизайн, якість і ціна – ось на що слід звертати увагу в першу чергу. Від якісного змішувача для ванної очікується, що він буде виконувати своє призначення не один рік. Хороший змішувач буде безперебійно працювати п’ять, сім і більше років. Саме тому при виборі змішувача варто покладатися на надежный источник в інтернеті, щоби не переплачувати та не придбати непотріб.

Типи змішувачів для ванної

Важільного типу. Сьогодні такі змішувачі є найбільш поширеними. Діють завдяки кульовому механізму. Регулювання потоку і температури води здійснюється за допомогою одного важеля. У якісних змішувачів хід важеля і зміна температури плавні, без ривків.

Класичні двохвентильні змішувачі. Цей тип знайомий багатьом ще з часів СРСР. Один вентиль регулює натиск гарячої, другий – холодної води. Простота ремонту та обслуговування цього типу змішувачів поєднується з недостатньою зручністю у використанні в порівнянні з одноважільним змішувачем.

Досягнення нових технологій – безконтактні сенсорні змішувачі. Працюють за типом електросушарок в громадських туалетах: підніс руки до носика крана – потекла вода, прибрав руки – потік зупинився. Такий тип змішувача бажано встановлювати тільки на умивальник. Його використання допомагає зменшити витрату води.

Змішувачі, обладнані термостатом. Одного разу виставлена ??температура води зберігається в налаштуваннях механізму цього змішувача і на наступний раз достатньо тільки включити воду. Підходяща температура буде виставлена ??автоматично.

Поради щодо вибору змішувача для ванної

У випадках, коли у ванній відсутня раковина, або є раковина, але не планується встановлювати на неї окремий змішувач, вибирайте змішувач на ванну з довгим виливом, який має достатній радіус повороту. Завдяки цьому, вам буде зручніше мити руки над ванною, або над рядом стоячою раковиною. В іншому випадку, якщо планується два змішувача у ванну кімнату, сміливо зупиняйтеся на моделях з коротким виливом без можливості повороту.

При виборі моделі для ванної важливо звертати увагу на конструкцію перемикача на душовій шланг. Перемикач може бути виконаний як у формі важеля, так і у формі клапана. Перший варіант більш кращий зважаючи на свою надійності. У другому випадку зверніть увагу на наявність виступу на клапані перемикача – це допоможе без зусиль користуватися ним навіть мокрими руками.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments