Людина

Посилення нічного поту може бути симптомом раку кісток

Посилення нічного поту є сигналом, на який завжди потрібно звертатися пильну увагу, констатують британські онкологи. Дана зміна в роботі організму може виявитися симптомом раку кісток, наводить  попередження видання Express.


Лікарі нагадують, що однією з причин високої смертності від раку – його пізнє виявлення.

«Рак часто не піддається лікуванню з-за несвоєчасної діагностики. Тому вкрай важливо розпізнавати як можна більш ранні симптоми, підвищуючи шанси людини на виживання»,
підкреслили вони.

«Нічний піт може сигналізувати про рак кісток – злоякісної пухлини, що виникає з клітин, які складають тіло кісток. Він також відомий як первинний рак кісток», – розповіли вчені.

Медики констатують: злоякісна пухлина, будучи грудкою тканини, може нагадувати набряк. У випадку раку кісток додатковим симптомом, крім посиленого нічного поту, може стати біль у кістках.

«Біль, викликана раком кісток, зазвичай починається з відчуття деякого дискомфорту в ураженій зоні. Поступово він переростає в постійну або хвилеподібну біль, яка приходить і йде. При цьому вона може турбувати людину уночі, під час відпочинку», – наводяться у виданні симптоми захворювання.

Наука поки не може відповісти на питання, що саме викликає рак кісток. Водночас дослідники зауважують: травма або сильний удар по кістці, всупереч популярній думці, не ведуть до розвитку цього типу раку. Вони заявили, що, навпаки, схильність до травм кісток може визначатися наявністю пухлин, що послаблюють їх. Найчастіше захворювання саме так і виявляють: займаючись лікуванням пошкоджених кісток, лікарі виявляють рак, що виник до цього.

Натхнення: www.medikforum.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button