Людина

Вчені: Концентрація на роботі заразна

Вченими виявлено цікавий факт – концентрація на роботі є заразним фактором. Якщо на робочому місці сидить група людей, то людина, яка не справляється з завданнями буде намагатися тому, що інші активно займаються вирішенням проблеми.

Міжнародні вчені провели цікаве дослідження на предмет виявлення впливу людей один на одного при спільній роботі. Свою наукову роботу фахівці опублікували в журналі Psychonomic Bulletin & Review.

Для того, щоб зрозуміти процеси, які відбуваються в групах людей під час активного робочого дня, фахівці обрали для свого дослідження кількох добровольців і посадили їх поруч, попросивши попрацювати над певними завданнями. Під час випробування виявилося, що якщо основна маса людей активно займається вирішенням, а хтось відстає або не може впоратися з поставленими цілями, дивлячись на інших випробуваний «заражається» їх концентрацією та наполегливості на рівні підсвідомості. Вчені назвали цей фактор «автоматичним відгуком». Таким чином, дослідники змогли довести, що концентрація на роботі є небезпечним явищем.

Автори наукової роботи зазначили, що, швидше за все, на підсвідомість людини діє напружена поза активного співробітника і під час прийняття і копіювання такого положення індивід збільшує свій рівень навантаження.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button