Людина

5 прогнозів для бізнесу в епоху цифрової трансформації

Що чекає компанії, які почнуть процес цифрової трансформації в цьому році?

Багато компаній починають цифрову трансформацію (використання сучасних технологій для підвищення продуктивності та цінності підприємств) прямо зараз, оскільки світ цифрових технологій і все, що з ними пов’язано, продовжує чинити величезний вплив на бізнес-середовище. Ось що чекає ці компанії в 2015 році:

18-02-15-foto-600x399-1

1. Бренд компанії як роботодавця стає ключовим і навіть більш важливим, ніж бренд продуктів

Цифрова трансформація вимагає найму та розвитку талановитих співробітників в сфері IT, однак попит у цьому сегменті ринку праці продовжить багаторазово перевищувати пропозицію. Наприклад, щоб вдало організувати семінар чи провести тренінг в http://www.britaniya.kharkov.ua/ необхідні спеціалісти в ІТ сфері, які оформлять візуальну складову.

Технологічні генії дуже затребувані і можуть дозволити собі вибирати між місцями роботи. Це змусить компанії ще більше інвестувати в свій бренд в прагненні стати роботодавцем мрії.

Бренд компанії як роботодавця стає ключовим фактором успіху її цифрової трансформації.

2. Взаємовідносини корпорацій і їх співробітників зміняться в 2015 році, як ніколи раніше

Ступінь прозорості сучасних корпоративних взаємин означає, що співробітники хочуть розуміти, хто і як приймає управлінські рішення в компанії. Голос працівників звучить все голосніше, вони здатні донести свою думку про компанії всьому світу через твіти, пости в Facebook, блоги та професійні соціальні мережі, такі як Glass Door.

Дійсність така, що у взаєминах «роботодавець – працівник» відбувається зрушення на користь працівника. Цей процес стане ключовим фактором в 2015 році, змушуючи компанії вибудовувати відносини і комунікації з талановитими співробітниками, щоб впливати на них, а не контролювати.

3. Методи управління даними про співробітників та інформаційними потоками стануть іншими

Цифрова трансформація передбачає розширення обміну інформацією в рамках організації. Це зажадає від компаній пошуку нових, більш ефективних методів збору даних з участю не тільки керівників, але і всього персоналу.

Висока конкуренція змусить організації швидко оптимізувати систему обробки корпоративних даних. Переможцями з цієї гонки вийдуть співробітники, які вміють швидко і ефективно комунікувати в рамках компанії.

4. Здатність адаптуватися до безперервних змін буде не менш важлива, ніж здатність розробити і виконати бізнес-план

Цифрова трансформація робить вміння швидко пристосовуватися до змін зовнішнього середовища одним з головних аспектів ведення бізнесу. Конкурентна боротьба стає все більш інтенсивною і динамічною, тому здатність адаптуватися стане життєво важливою, ймовірно навіть більш значущою, ніж бізнес-планування.

5. Пристрої стануть ключовою загрозою для компаній, що здійснюють процес цифрової трансформації

Компаніям, які знаходяться в процесі цифрової трансформації, необхідно знайти баланс між розвитком сильних корпоративних зв’язків і обмеженням використання комунікативних ґаджетів типу планшетів, смартфонів і ноутбуків.

Ефективні робочі взаємини більшою мірою будуються на спілкуванні співробітників лицем до лиця, ніж на листуванні, незважаючи на швидкість девайсів і наявність доступу до документів. Поточний рік знову покаже, як важко збалансувати цей процес. Компаніям потрібно знайти унікальні способи комунікацій і вибудовування робочих контактів, задати «новий ритм» спільної роботи співробітників для досягнення командного успіху.

Цей же виклик присутній у взаєминах компаній з клієнтами. Головною загрозою в 2015 році стане тенденція зростання використання ґаджетів співробітниками на шкоду вибудовування реальних відносин з клієнтами та колегами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button