Всесвіт

Повертаємося на батьківщину – Марс?

Американський бізнесмен Е.Маск, засновник кампанії “SpaseX”, впевнений, що до 2030 року польоти на Марс стануть цілком звичайною справою. До речі, саме ця кампанія створила приватний вантажний космічний корабель “Дракон”, який у 2012 і 2013 роках вже зробив декілька польотів на Міжнародну космічну станцію. Так що думку Е.Маска не можна назвати фантазіями якогось дилетанта.

Саме для марсіанської місії створюється компанією “Локхід-Мартін” і американський космічний корабель “Оріон”, який з самого початку задумувався як наступник шатлів. Очікується, що випробування цього корабля почнуться вже в 2016 році, ну а після 2020 року його вже можна буде використовувати для польотів на Місяць і Марс. Фахівці НАСА вважають, що подібні кораблі відкриють для людства епоху великих космографічних відкриттів.

mars_poselenia_resized

Але чому людей так сильно тягне саме на Марс? Може бути неспроста наші біологічні ритми більше підходять під добовий ритм саме червоної планети? Є і ще дивацтва в будові нашого організму. Ми – єдині живі істоти на Землі, які впавши з висоти власного зросту, здатні зламати кінцівки. Це побічно підтверджує, що колись у далекому минулому люди тривалий час жили на планеті з меншою гравітацією, ніж у Землі.

Читайте також: Політ на Марс необхідний для виживання людського роду — відео

Є ще одна дивина: ми єдині істоти на Землі, які отримують опіки від тривалого перебування під прямими сонячними променями. Це означає, що наша шкіра ще не встигла повністю адаптуватися до нових умов і спочатку ми жили на планеті, більш віддаленої від своєї зірки. І під всі ці умови (добовий ритм, гравітація, сонячне світло) підходить саме Марс.

Значить – людство вже колись жило на червоній планеті. І зараз навіть вчені визнають, що там колись існувало життя. На планеті були річки, озера і навіть океан. Частина вчених вважають, що у своєму минулому Марс сильно нагадував Землю. Однак, стверджується, що це було мільйони років тому.

Але чи так це насправді? Адже за мільйони років людина вже змогла би повністю адаптуватися до нових умов, але оскільки цього не відбулося, значить, насправді катастрофа, що перетворила колись квітучий Марс на безживну (принаймні, на поверхні) планету, відбулася набагато пізніше.

І судячи з усього, хоч би частині людства вдалося благополучно переселитися на Землю. Так чому вчені приховують від нас реальну дату катастрофи? Не випадково і НАСА вже кілька разів викривали в недостовірності офіційної інформації про Марс.

Читайте також: Аргументи на користь виникнення життя на Марсі

Якщо в далекому минулому, людству вдалося переселитися з Марса на Землю, значить – саме людство знаходилося на досить високому рівні розвитку. Мабуть космічна катастрофа (наприклад, метеорити), яка вбила життя на поверхні Марса, знищила і всі технологічні досягнення стародавньої цивілізації на Землі, штовхнувши людство в епоху “кам’яного віку”?

Можливо, саме артефакти цієї цивілізації ретельно шукають на Марсі дослідні апарати НАСА, Роскосмосу і Європейського космічного агентства? Хотілося б, все-таки, докопатися до правди про наше минуле і його зв’язки із загадковою червоною планетою.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button