Людина

Вчені розповіли, як по нігтям визначити серцевий напад

Вчені розповіли про ознаки серцевого нападу і способи його виявити до критичного моменту. Як виявилося, визначити інфаркт міокарда (ІМ), що наближається, можна за нігтями.

Симптомами, які передбачають інфаркт міокарда, є запаморочення, утруднене дихання і біль у грудях. При їх появі людині необхідно терміново вжити заходів і убезпечити себе від можливих наслідків. Однак, на цій стадії люди вже піддаються занадто великому ризику і нерідко серцевий напад закінчується летальним результатом. Відомо, ІМ відбувається із-за недостатнього припливу крові до серця, від чого орган може серйозно постраждати, але небезпеки можна уникнути, якщо знати ще один симптом визначення нападу. Незадовго до нього під нігтями можуть з’явитися червоні або фіолетові лінії.

Відзначається, що вони проявляються під нігтьовими пластинами при порушенні кровопостачання. Людям, які знаходяться в групі ризику, слід стежити за цими факторами, особливо якщо їх поява супроводжується підвищенням температури до високого значення, і нерегулярним серцебиттям. Тим не менш, не всі звертають уваги на стан нігтів, вважаючи зміну кольору скалкою або іншими механічним пошкодженням.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button