Земля

Працівницю звільнили за відключення додатку, що фіксував її місцезнаходження

Мірна Аріас – співробітниця відділення каліфорнійського сервісу грошових переказів Intermex була звільнена за те, що відключила додаток із функцією GPS на своєму смартфоні. За допомогою програми начальство контролювало її місцезнаходження, як виявилося, у тому числі і в неробочий час.
e2ab860556d5d96b77935d3e36747ca6

Додаток носить назву Xora. Він призначений для того, щоб контролювати співробітників виключно в робочий час. По ідеї, отримана інформація повинна використовуватися для поліпшення виробничого процесу і виявлення недбайливих працівників.

Читайте також: 

Однак насправді начальство Мірни Аріас явно зловживала своїми повноваженнями. Більш детальне знайомство з додатком спонукало її звернутися за роз’ясненням до свого менеджера. Яке ж було її обурення, коли той почав хвалитися тим, що добре знайомий з її переміщеннями і після роботи, що вона цілком справедливо розцінила як втручання в особисте життя.

Аріас стверджує: її керівництво було абсолютно впевнена в тому, що вона «проковтне» таке хамське ставлення до себе. Але вона рішуче не погодилася з цим і відключила шпигунський додаток, після чого негайно була звільнена.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button