Технології

Представлена система розумної кабіни автомобіля Samsung Digital Cockpit 2021 (фото + відео)

Починаючи з першої презентації на виставці CES 2018, компанія Samsung безперервно удосконалює систему цифрової кабіни автомобіля Digital Cockpit. На представленні чергового рішення Digital Cockpit 2021 роки, розробники визначили основні напрямки впровадження цифрових технологій в системи управління і розваг автомобіля, які прагнуть зробити тривалі поїздки більш комфортними й безпечними, повідомляє 24gadget.ru.

У розробці Digital Cockpit 2021 враховані досягнення інженерної служби компаній Samsung Electronics в області телекомунікацій, напівпровідників і дисплейних технологій, а також досвід компанії HARMAN в автомобільній промисловості. Одне з головних завдань, яке вирішують розробники – це спрощення процесу роботи з системою, здатною надавати розваги в ході тривалої подорожі в автомобілі.

В системі Digital Cockpit 2021 буде задіяно відразу кілька моніторів, включаючи великий 49 дюймовий QLED дисплей, розташований на приладовій панелі, кілька моніторів меншого розміру, призначених для пасажирів на задніх сидіннях, а також зовнішній екран, що виводить сигнальну інформацію для пішоходів.

На екранах розумної цифрової кабіни буде відображатися інформація з чотирьох зовнішніх відеокамер, що дозволяє ідентифікувати рухомі транспортні засоби, дорожні знаки та пішоходів. На екрани можна виводити відеоконференції, зведення новин або погоди, а також передавати повідомлення зі смартфонів. Екрани можна використовувати для перегляду відеоконтенту або для відеоігор.

Нова функція Automotive Samsung Health аналізує стан здоров’я пасажирів перед посадкою і регулярно контролює рівень стресу пасажирів, освітлення, комплекс заходів і музику в автомобілі. Крім того, аналізується режим сну пасажирів і водія. Фіксуючи рух повік, функція Samsung Health дозволить переконатися, що водій не спить і не заснув за кермом.

У центрі рульового колеса, де у більшості автомобілів встановлений сигнальний гудок, Digital Cockpit має екран, доступний тільки водієві. Тепер, замість того, щоб використовувати фізичні кнопки для звукового сигналу або включення сигналів повороту, водій зможе скористатися 8,8-дюймовим сенсорним РК-дисплеєм. Функція Creator Studio, дозволить оперативно редагувати фото і відео в автомобілі.

Система Digital Cockpit 2021 працює під управління операційних систем Android і Linux. Апаратна частина системи працює на фірмовому процесорі Samsung Exynos Auto V9 з вбудованим 5G модемом (до 6 ГГц і mmWave). Є GPS і Wi-Fi. Підвищити ефективність роботи з інтернетом допоможе модем Qualcomm 5G і спеціальні зовнішні антени, що забезпечують високу швидкість передачі даних навіть під час руху автомобіля.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button