Технології

Компанію Xiaomi звинуватили в незаконному зборі персональних даних

Додатки великих китайських компаній «потрапили під роздачу» від влади країни.

У влади КНР є претензії до Xiaomi / © iXBT

Видання Fossbytes повідомляє, що влада Китаю звинуватили хайтек-гігантів Techcent і Хіаомі в незаконному зборі інформації. Місцеве Міністерство промисловості та інформатизації підготувало список з 41 додатки, які порушують місцеві закони про поводження з персональними даними.

У список програм-порушників, наприклад, увійшли месенджер Tencent QQ, програма для читання електронних книг QQ Reading і фінансовий додаток Xiaomi Finance. У незаконному стеженні за людьми також звинуватили сервіс доставки FlashEX і новинні сайти-агрегатори 36Kr і Sohu News. Влада країни дала час до кінця року на виправлення недоліків компаніям, чиї програми опинилися в списку.

У КНР зараз йде активна кампанія проти програм і додатків, які суперечать закону про збір та комерційне використання персональної інформації. Таке ПО потрапляє в «чорний список» і підлягає блокуванню на території Китаю. З моменту початку «боротьби за конфіденційність» вже більше восьми тисяч китайських компаній повідомили про виправлення порушень в своїх додатках.

Натхнення: naked-science.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button