Здоров'я

Пробіотики для імунітету, а не лише для травлення

Останні десять років вченими велося активне вивчення впливу бактерій у травному відділі на імунну систему. В результаті чого вдалося виявити, що стан кишкової мікрофлори безпосередньо впливає на самопочуття, вагу і навіть тривалість життя людини, дозволяючи істотно зменшити кількість захворювань. Тому ключове завдання пробіотиків – не стільки регуляція травлення, скільки зміцнення імунітету. Про що ми і поговоримо в цій статті.

Що таке пробіотики?

Пробіотики або корисні бактерії – це живі мікроорганізми, які стоять на чолі правильного травлення. Вони сприятливо діють на шлунково-кишковий тракт людини, покращуючи його роботу, контролюють баланс бактеріальної мікрофлори, пригнічуючи розмноження патогенних і умовно-патогенних бактерій і грибів.

Зв’язок мікрофлори кишківника та імунітету

Оскільки саме пробіотики мають прямий вплив на роботу шлунково-кишкового тракту, зв’язок «здоровий кишківник = міцний імунітет» очевидний. І ось чому:

  1. Кишківник вважається імунним органом. Лімфоцити, 70-80% яких виробляється лімфоїдною тканиною, що знаходиться у стінках кишківника – це головні захисники імунітету. Вони невпинно баряться із вірусами та хвороботворними мікробами, що атакують наш організм.
  2. Кишківник бере безпосередню участь у формуванні правильного травлення. Останнє у свою чергу забезпечує ефективне засвоєння корисних речовин із їжі (вітамінів, мінералів, мікроелементів), необхідних для підтримки функціонування всіх органів і систем.
  3. Своєчасне і якісне позбавлення організму від токсинів, шлаків і алергенів природним шляхом через кишківник є запорукою гарного самопочуття. При цьому будь-які порушення в роботі шлунково-кишкового тракту стають причиною неприємних відчуттів: здуття, метеоризму, закрепів, діареї. Крім того в результаті порушення бактеріального балансу в кишківнику утворюються шкідливі сполуки – аміак, індол, феноли, аміни, які саме сприяють зниженню імунітету, розвитку різних хронічних захворювань і злоякісних процесів в організмі.

Варто підкреслити, що кишківник виконує дві найважливіші для нашого здоров’я функції: захищає від проникнення бактерій в кров і усуває патогенні мікроорганізми, що викликають різні захворювання.

Bacillus subtilis – унікальний штам мікроорганізмів

Вивчення пробіотиків і механізмів їх впливу – тема, що найбільш активно вивчається кілька останніх десятиліть. В ході численних досліджень і клінічних випробувань вченими була виявлена унікальна бактерія Bacillus subtilis.

Вона володіє широким спектром антибактеріальної і антигрибкової активності, відновлює баланс і збільшує різноманітність мікрофлори в кишківнику, сприяє розщепленню білків, жирів, вуглеводів і клітковини, покращуючи травлення і засвоєння їжі. Крім того встановлено перспективність цієї бактерії для лікування і профілактики діареї різної етіології. Також Bacillus subtilis здатна підвищити імунітет, її противірусна дія захищає від ГРВІ та застуд, зменшує ризик ускладнення респіраторних захворювань, інфекцій дихальних шляхів і виникнення отиту.

Однією з головних переваг Bacillus subtilis, що вигідно вирізняє її від популярних Lactobacillus і Bifidobacterium, є стабільність розмноження, відсутність протипоказань і побічних реакцій з боку організму.

Трилумін – інноваційний високоефективний безпечний імуномодулятор

Біологічно активні сполуки, отримані із Bacillus subtilis, у складі Трилуміну містять амінокислоти, олігопептиди, нуклеотиди, вітаміни та забезпечують активацію імунологічних та фізіологічних змін в організмі людини, завдяки чому Трилумін виявляє імуномодулюючу, противірусну, антибактеріальну, протизапальну дію, знижує інтоксикаційне навантаження. Клінічний досвід застосування Трилуміну показав його високу активність, добру переносимість, відсутність токсичності та небажаних побічних ефектів.

Особливості Трилумін:

  • підвищує резистентність організму до вірусних та бактеріальних інфекцій, сприяє швидкій локалізації вогнища інфекції, скорочує тривалість захворювання, попереджує розвиток ускладнень, знижує ризик виникнення рецидивів та подовжує періоди ремісії.
  • призначається в тому числі при виявленні інфекцій, що передаються статевим шляхом;
  • збільшуючи синтез інтерферону, є прекрасним імуномодулятором, здатним захистити від сезонних застуд та грипу;
  • прискорює відновлення організму після одужання та знижує частоту захворюваності протягом року;
  • підсилює дію антибіотиків.

Для отримання детальної інформації ознайомтеся з листом-вкладишем до ДД Трилумін: https://healthelement.com.ua/catalog/gynaecology/trylumin

Слід наголосити, що препарат містить не живі культури Bacillus subtilis, а продукти життєдіяльності бактерій у вигляді низькомолекулярних біологічно активних сполук для безпосередньо впливу на імунітет людини з метою підвищення опірності організму, боротьби з чужорідними мікроорганізмами, покращення обмінних процесів та пришвидшення відновлення клітин, самопочуття, одужання.

Кнопка «Наверх»
Закрыть