Здоров'я

Оброблене м’ясо провокує розвиток смертельно небезпечної жирової хвороби печінки

Вчені розповіли про те, що оброблене м’ясо здатне провокувати розвиток смертельно небезпечної жирової хвороби печінки. В якості альтернативи шкідливим для внутрішніх органів продуктів експерти пропонують переходити на середземноморську дієту — рибу, зернові та овочі.

Група вчених з Університету Еразма з результатами масштабного обстеження понад 3,5 тисячі англійців прийшла до висновку, що оброблене м’ясо провокує розвиток смертельно небезпечної жирової хвороби печінки. Найбільш небезпечним для людини стало саме червоне м’ясо, оскільки в ньому найбільше насичених жирів, які з часом накопичуються в організмі і призводить до ураження органу. Варто відзначити, що до оброблених м’ясних продуктів відносяться ковбасні вироби, копченості, готові стейки у вакуумних упаковках, в яких присутні підсилювачі смаку, та інші речовини, що дозволяють товару зберігатися довше.

Експерти, спираючись на результати виконаної роботи, акцентують увагу на важливості контролю живлення, а також рекомендують більш детально вивчити особливості середземноморської дієти, що складається з риби, зернових та овочів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button