Головна / Здоров'я / Оброблене м’ясо провокує розвиток смертельно небезпечної жирової хвороби печінки

Оброблене м’ясо провокує розвиток смертельно небезпечної жирової хвороби печінки

Вчені розповіли про те, що оброблене м’ясо здатне провокувати розвиток смертельно небезпечної жирової хвороби печінки. В якості альтернативи шкідливим для внутрішніх органів продуктів експерти пропонують переходити на середземноморську дієту — рибу, зернові та овочі.

Група вчених з Університету Еразма з результатами масштабного обстеження понад 3,5 тисячі англійців прийшла до висновку, що оброблене м’ясо провокує розвиток смертельно небезпечної жирової хвороби печінки. Найбільш небезпечним для людини стало саме червоне м’ясо, оскільки в ньому найбільше насичених жирів, які з часом накопичуються в організмі і призводить до ураження органу. Варто відзначити, що до оброблених м’ясних продуктів відносяться ковбасні вироби, копченості, готові стейки у вакуумних упаковках, в яких присутні підсилювачі смаку, та інші речовини, що дозволяють товару зберігатися довше.

Експерти, спираючись на результати виконаної роботи, акцентують увагу на важливості контролю живлення, а також рекомендують більш детально вивчити особливості середземноморської дієти, що складається з риби, зернових та овочів.