Здоров'я

Гриби стали основою нового знеболюючого засобу

За словами авторів наукових досліджень, новий препарат виготовлений з унікальних паразитичних грибів.

Гриби стали основою нового знеболюючого засобу

Завдяки медичному засобу багато представників слабкої і сильної статі зможуть позбутися нестерпних больових відчуттів, що виникають при остеоартриті. Згідно інформації, наданої командою фахівців, клінічні випробування повинні початися вже через 6-10 років. Такі дані опубліковані на сайті Science Daily.

Слід зауважити, що в лабораторних дослідах брав участь препарат, створений на основі кордицепіну. Саме це молекулярне з’єднання дозволить в майбутньому вирішити проблему терапії пацієнтів зі складними захворюваннями. На думку вчених, особливо ефективними ліки стануть в китайській медицині. Крім того, панацея дасть можливість експертам запобігати розвиток болів після отримання травм суглобів.

Читайте також: 

Наукові фахівці сподіватися, що клінічні дослідження покажуть хороший результат. Також медики вважають, що їм вдалося розробити абсолютно новий знеболюючий засіб, оскільки його механізм дії блокує запальний процес. Як заявили лікарі, нововведення володіє меншою кількістю побічних ефектів, що робить його безпечнішим для здоров’я пацієнтів, які мають остеоартрит.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button