Здоров'я

Вчені радять ходити пішки 30 хвилин для продовження молодості

Вчені в ході проведення дослідження прийшли до висновку про те, що в день достатньо ходити 30 хвилин, щоб продовжити життя. Таким чином, вдасться добитися ефекту поліпшення психологічного і фізичного здоров’я.

Ученые советуют ходить пешком 30 минут для продления молодости

За словами дослідників, півгодинна ходьба продовжує молодість. Вся справа в тому, що відповідний вид активності робить більше в довжину тіломери – частини ДНК. Більшість людей вважають, що для збереження фізичної форми досить докладати багато зусиль і регулярно ходити в спортивний зал. Насправді, звичайна ходьба допомагає підтримувати м’язи в тонусі. Крім цього, вона робить людину щасливою, якщо порівнювати з тими, хто веде сидячий спосіб життя.

Коли організму недостатньо руху, то збільшується ризик появи так званого метаболічного синдрому. Ця хвороба являє собою комплексне порушення, пов’язане із змінами чутливості до інсуліну, розвивається жирова тканина, підвищується цукор в крові. Вирішити відповідну проблему допоможуть тільки регулярні кардінавантаження.

Прогулянки допомагають знизити шанси розвитку синдрому Альцгеймера, вони підвищують здібності до запам’ятовування, зміцнюють когнітивні навички.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button