Всесвіт

Проект Персефона – космічний ковчег

Над створенням космічного корабля майбутнього, пристосованого для життя тисяч людей, свого роду космічного Ноєвого ковчега, на якому років так через сто можна буде полетіти з вмираючої Землі, працюють зараз в США, Великобританії, Італії та Нідерландах.

Persephone_project_500

Проект має назву – Персефона. Так у давньогрецькій міфології називалася богиня родючості та царства мертвих. Корабель повинен буде не тільки вивести людей за межі нашої сонячної системи, а й тривалий час служити їм будинком. Він складатиметься з органічної матерії, використовувати енергію сонця для отримання біопалива і мати постійно поповнюване джерело їжі. Тисячі землян відправляться на ньому на пошуки нового місця проживання, які можуть тривати десятки років.

Читайте також: Мусульманам заборонили жити на Марсі

Проект Персефона очолює професор архітектури та дизайну університету Грінвіча Рейчел Армстронг. Створенням космічного Ноєвого ковчега займаються 13 фахівців з чотирьох країн. Кожен зайнятий певним напрямком роботи. Сама Рейчел Армстронг, наприклад, спеціалізується на біоінженерії. Вона намагається створити штучний ґрунт і краплі води, які будуть містити ключові елементи. «Якщо Земля після змін клімату або ядерної або біологічної війни стане непридатною для проживання людей, – цитує Times соціолога Стіва Фуллера з університету Уорвіка, – то ми зобов’язані зберегти нашу цивілізацію. Для виживання нам знадобиться природа. Тому нам доведеться захопити її, природу, з собою».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button