Здоров'я

Чоловіки мають більш сильні сексуальні імпульси

Вчені встановил, що чоловіки піддані сексуальній спокусі сильніше, ніж жінки. Результати дослідження були опубліковані в журналі Personality and Social Psychology Bulletin.

Вчені з Університету Техасу провели два експерименти. У першому експерименті взяли участь 218 осіб, з них 70 чоловіків та 148 жінок. Фахівці визначали, як представники обох статей реагували на сексуальну спокусу в минулому. Учасники описували потяг до недоступного учасника протилежної статі, щоб виміряти силу сексуальних імпульсів, спробу їх свідомого контролю і поведінка.

foto_cikavosti_14.07.2014-06

У результаті виявилося, що при спогадах про свою минулу сексуальну поведінку чоловіки відчували статеві імпульси більшої сили порівняно з жінками. Тим не менш, представники обох статей не мали суттєвих відмінностей щодо меж самоконтролю.

Читайте також: Сексуальна активність чоловіків

У другому експерименті взяли участь 600 студентів, з них 326 чоловіків і 274 жінки. Вчені розділили сексуальні імпульси і самоконтроль, використовуючи завдання на час швидкості реакції. Всім випробовуваним було запропоновано зображення з особами чоловіків і жінок, які були позначені словами: “подобається” і “не подобається”. Добровольці повинні були прийняти або відхилити потенційних партнерів, базуючись на критеріях.

Як виявилося, чоловіки відчували більш сильний імпульс, дивлячись на бажаних жінок. Цей імпульс в певній мірі пояснив, чому представники сильної статі гірше впоралися із завданням. Вчені з’ясували, що чоловіки більш схильні піддатися сексуальному потягу по тій причині, що вони мають тенденцію до наявності більш сильних сексуальних імпульсів в порівнянні з жінками. При цьому рівень самоконтролю був рівним.

“Як було встановлено раніше, чоловіки частіше ходять наліво, ніж жінки. До цього ніхто не замислювався про те, що чоловіки можуть змінювати своїм партнеркам тому, що відчувають сильні сексуальні імпульси, а не тому, що мають слабке самовладання”, – коментує Наталя Тідвелл (Natasha Tidwell), провідний автор роботи.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button