Здоров'я

Прокидаєтеся вночі — сигнали, які не можна ігнорувати. У чому проблема

Китайська медицина розглядає організм людини, як систему 14 меридіанів. Кожен меридіан спрямований до певного органу і відповідає за його життєдіяльність.

Woman Sleeping Peacefully
Фото від RyanKing999

Прокидаєтеся вночі — сигнали, які не можна ігнорувати.

Китайська медицина розглядає організм людини, як систему 14 меридіанів. Кожен меридіан спрямований до певного органу і відповідає за його життєдіяльність. Шляхом голковколювання або тиску на активні точки, які розташовані на цих меридіанах, можна вилікуватись від багатьох хвороб, пише  джерело.

Вночі, організму необхідний відпочинок, через те, що він наповнюється енергією. Кожен орган бере енергію в певний час доби.

Тому якщо ви прокинулись, погляньте на годинник, причину вашого пробудження можна визначити за часом.Також згідно з китайською філософією саме вночі з нами спілкуються вищі сили та повідомляють нам про майбутні події, або хочуть застерегти від необдуманих вчинків.

Прокинулись в проміжку від 21:00 до 23:00 – це стрес

Як правило, в цей час ми тільки лягаємо спати, а якщо не можемо відразу заснути, або прокидаємось — це говорить про те, що нас будить стрес. Переживання, психологічні навантаження, ось що не дає нам заснути. Постарайтеся перед сном не займатися активною розумовою діяльністю, а послухайте легку музику, прийміть теплу ванну або просто посидьте в тиші.

Період від 23:00 до 1:00 ночі

В цей час нас будять емоції. Саме емоційні образи не дають нам заснути в цей час. Займіться перед сном технікою само прощення і відпустіть образу. В цей нічний час наповнюється енергією ваш жовчний міхур, постарайтеся не їсти перед сном жирну і важку їжу, віддайте перевагу овочам, звареним на пару і дієтичним супам.

З 1:00 до 3:00

Гнів і злість будять вас в цей час. Ваша печінка сигналізує про збої в роботі організму. Перед сном випийте склянку води й постарайтеся більше нічого не їсти.Розслабтеся і відпустіть денні проблеми, постарайтеся згадати радісні моменти в житті та заспокойте свою нервову систему. Дуже добре допомагає привести нерви в порядок рахунок в розумі до 100 – порахуйте слоненят.

На світанку від 03.00 до 5.00 вас будять вищі сили

В цей час до людини звертаються Вищі Сили. Вони посилають всілякі підказки, щоб направити вас на правильний шлях. Розслабтеся — це час смутку. Постарайтеся нормалізувати дихання. Перед сном послухайте музику для очищення самосвідомості та подумайте, що відбувається у вашому житті не так, або що має статися, і про що вас хочуть попередити?

Від 5.00 до 7.00

У цей час відбувається наповнення енергією вашого кишківника. Перед сном не вживайте багато їжі, намагайтеся повечеряти не пізніше 7 години вечора. Протягом дня віддайте перевагу дробовому харчуванню та дієтичної їжі. Перед сном згадайте події, які з вами відбулися, і дайте вихід емоціям.

Прислухаючись до свого організму можливо і без медикаментозного лікування поліпшити загальний стан організму, звичайно якщо це не глобальна проблема і не серйозне захворювання.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments