Здоров'я

Експерти назвали терміни використання зубних щіток, кремів і подушок

Зарубіжні експерти назвали терміни по використанню подушок, сонцезахисних кремів, зубних щіток і тари для зберігання контактних лінз. Дотримання правил дозволить уникнути різних проблем зі здоров’ям.

Список відкриває зубна щітка, фахівці Американської стоматологічної асоціації пропонують змінювати дане пристосування, як тільки щетина починає зношуватися. Зазвичай це відбувається через 3-4 місяці. Далі слідує коробка для зберігання контактних лінз, її слід оновлювати кожні 90 днів з огляду на можливі мікротріщини, в яких можуть знаходитися бактерії. Необхідно промивати пластиковий виріб спеціальним розчином і ретельно його просушувати. Не слід тримати контактні лінзи в очах довше терміну їх носіння. Треба змінювати їх відповідно до графіка та призначення лікаря. Управління по санітарному нагляду за якістю продовольства і медикаментів США закликає до перевірки сонцезахисних кремів. Потрібно контролювати термін придатності, продукція даного типу випускається з трирічним періодом зберігання.

У Національному фонді сну дали рекомендації щодо подушок. Їх слід міняти через 1-2 роки, особливо якщо ці предмети не захищені від пилових кліщів. Треба періодично обробляти постіль, дотримуючись поради фахівців. Пір’яні подушки не призначені для того, щоб прати їх у машині, це застосовано лише до виробів із синтепону.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button