Здоров'я

Вчені з Китаю виявили, що зелений чай блокує розвиток раку молочної залози

Вчені з Китаю виявили, що зелений чай містить речовину, яка блокує фермент, що допомагає раковим клітинам розвиватися. Згідно з результатами досліджень, регулярне його вживання знижує ризик розвитку раку молочної залози.

Учёные из Китая обнаружили, что зелёный чай блокирует развитие рака молочной железы

Вчені з Китаю досліджували результати 16 експериментів, які стосувалися впливу різних рослин на розвиток онкозахворювань, і прийшли до висновку, що існує зв’язок між вживанням зеленого чаю і розвитком раку. Так, жінки, які пили його на постійній основі протягом декількох років, були менше схильні до ризику захворіти, ніж ті, хто порівняно мало вживав його. В ході досліджень вчені з’ясували, що через вміст в ньому фітохімічного епігаллокатехін-3-галлата — органічної речовини, яка захищає клітини від раку, люди менше хворіють.

Воно допомагає блокувати фермент, який сприяє розвитку раку. І все ж варто звернути увагу на те, що його не можна вважати заміною лікування онкології. Фахівці до кінця не з’ясували, чи допомагає регулярне використання в раціоні зеленого чаю запобігти розвиток всіх типів раку молочної залози. Однак вони стверджують, що він не попереджає ризик виявлення раку простати, сечового міхура або шлунка. Варто відзначити, що експерименти, результати яких повідомляють фахівці, відбувалися на території Китаю, де 10 чашок напою в день є нормальною для звичайного вживання.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button