Земля

Прострочене через COVID-19 пиво стане біопаливом

За кілька місяців карантинних заходів в Австралії прострочилися мільйони галонів з пивом! Ідея, що робити з невикористаним напоєм, спала на думку пивоварам досить швидко. Тепер пінний напій стане новим джерелом поновлюваної енергії для станції очистки води в Південній Австралії.

Image by Marcelo Ikeda Tchel?o from Pixabay

Бари і ресторани були змушені залишити «без діла» величезну кількість пива, яке залишилося в закритих приміщеннях під час карантину. Однак замість того, щоб вилити його в каналізацію, деякі пивоварні вирішили дати пінному напою ще один шанс! Так пиво було відправлено на станцію очищення водостічних вод в Австралії, де воно було перероблено в біогаз, який потім буде перетворений на електрику для запуску установки.

Як повідомляє CNN, завдяки своїй високій калорійності пиво є ідеальним паливом для реакторів заводу, який зазвичай отримує близько 80% електроживлення якраз з біогазу. 40 000 галонів несвіжого пива збільшили виробництво енергії до 654 мегават-годин протягом місяця, як кажуть експерти, це досить для живлення 1200 будинків.

В Австралії знаходиться 10 000 пабів і клубів, які приносять приблизно по 14 мільярдів доларів на рік. Щоб пом’якшити удар на цю галузь, одна з найбільших пивоварень країни вирішила провести акцію For the Love of Your Local, в ході якої людям було запропоновано зайти в інтернет і купити «віртуальну» пінту пива у своєму улюбленому пабі. А коли обмеження будуть зняті, учасники зможуть обміняти ваучер на справжнє пиво! А як приємний бонус, за те, що люди підтримали компанію у важкий період, друга пінта після карантину буде безкоштовною!

«Багато з наших улюблених місць не зможуть пережити кризу без додаткової допомоги», – сказав генеральний директор пивоварної компанії Carlton and United Breweries Пітер Філіповіч. «Так ми закликаємо австралійців допомогти врятувати свої місцеві бари та отримати безкоштовне пиво».

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button