Земля

Провидиця з США назвала точну дату кінця світу

Червона планета Нібіру на великій швидкості наближається до Землі, зіткнення відбудеться 14 лютого. Про це на своєму сайті розповіла провидиця Хізер Спрага, яка прославилася пророкуванням перемоги Дональда Трампа на президентських виборах в США.

За словами жінки, бачення про швидку катастрофу людської цивілізації відвідало її уві сні — вона нібито побачила величезну червону планету і чула, як шоковані люди кричали: «Нібіру». На думку Спраги, це стало явним передвісником апокаліпсису.

Спрага стала відома завдяки своєму бажанню перемоги Дональда Трампа в президентській гонці. У той час як експерти пророкували бізнесменові поразку, вона напророкувала йому виграш. Як пізніше зізналася провидиця, образ Трампа в Білому домі прийшов їй також у сні.

У 2017 році «Експерти з Нібіру» вже призначали кінець світла від зіткнення зі загадковим тілом, однак ніякого апокаліпсису не сталося.

Раніше вчені з Національного управління США з аеронавтики і дослідженню космічного простору (NASA) спростували факт існування планети Нібіру, яка нібито може зіткнутися з Землею. Втім, за їхніми словами, є інші реальні об’єкти, які несуть в собі потенційний ризик для людства.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments