Інтернет

Психологи розповіли про вплив соціальних мереж на здоров’ї підлітків

Дослідники стверджують, що їм вдалося реалізувати унікальний у своєму роді експеримент, результат якого здивував всіх лікарів.

6493f819f9ca827a29d259d62bcb27a4

З’ясувалося, що сучасні молоді хлопці і дівчата вважають, ніби вони зобов’язані постійно перебувати онлайн і відповідати на потік постійних повідомлень. Психологи впевнені, що подібний тиск може стати причиною розвитку депресивного стану, тривоги і зниження якості сну. Про це дослідники заявили після здійснення декількох випробувань та дослідів. Слід зауважити, що ініціаторами проектів стали співробітники з Університету Глазго.

Відзначається, що в експериментах взяли участь 467 підлітків. Учасники досліджень розповіли, як часто вони користуються соціальними мережами. Також добровольці виконали окремі завдання, що стосуються самооцінки, якості сну, наявності тривоги і депресії. Психологи вивчили емоційну залученість хлопчиків і дівчаток, після чого їм вдалося зафіксувати негативну тенденцію.

Виявилося, що хлопці та дівчата, які не могли відразу відповісти на отримане повідомлення, відчували дискомфорт і були засмучені. Таким чином, лікарі помітили надмірну залежність молоді від інтернету.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button