Людина

Психологи розповіли, яким чоловікам жінки не відмовляють у сексі

Норвезькі психологи провели дослідження і дізналися про те, як жінки вибирають собі інтимних партнерів. Фахівці розповіли про чоловіків, яким представниці прекрасної статі найрідше відмовляють у сексі.

Матеріал був опублікований в авторитетному британському виданні The Sun. У ньому психологи з Норвегії розповіли про те, як жінки вибирають собі партнера для сексу. Представниці прекрасної статі негативно сприймають тих чоловіків, які занадто наочно і активно намагаються заслужити їхню увагу. Такі люди здаються їм занадто непривабливими і зацикленими. Крім того, представники чоловічої статі, занадто активно натякають на інтимний зв’язок, і зовсім можуть образити жінку такою поведінкою, що зведе їх шанси на успіх практично до нуля.

Чоловіки, які поводяться більш спокійно і відсторонено, викликають зовсім інший ефект, відзначають психологи. Подібна поведінка жінкам подобається куди більше. Фахівці розповіли: якщо переконати представницю прекрасної статі в тому, що вона дійсно не цікавить чоловіка, то її інтерес до такого партнера тільки зросте. Причому в цьому випадку неважливо, про що він насправді думає. Згідно зі статистикою такі чоловіки набагато частіше займаються сексом, ніж ті, хто активно намагаються його досягти. При цьому психологи додали, що ніколи не варто забувати про індивідуальні особливості кожної людини.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button