Наука

Психологи виявили зв’язок між характером людини і температурами кліматичних зон проживання

Психологи виявили стійкі зв’язки між характером людини і температурами навколишнього повітря в зоні проживання. Була зроблена вибірка зі спостережень за більш ніж 16 млн чоловіків і жінок, та доведено сталий вплив чинників, існуючих у різних кліматичних зонах.


Спостереження показали, що люди, які народилися і виросли в м’якому кліматі, більш адаптовані до соціуму. Серед них виявлено багато екстравертів, у них вище коефіцієнт емоційної стабільності. На противагу цьому, заявляють вчені, люди, чиє дитинство пройшло в регіонах зі значними перепадами температур повітря, відрізняються зниженою емоційний стабільністю. Реагування на зміни навколишнього середовища формує у таких людей стійкі звички, складаються певні типи характерів. Вчені відзначають, що люди, які проживають в теплих кліматичних зонах, прагнуть більше часу проводити поза межами помешкань, спілкуючись з собі подібними.

Клімат справляє помітний вплив на розвиток регіонального землеробства, поширення інфекцій і розподіл потоків міграції. Навколишня температура є переважаючим фактором, що впливає на формування рис характеру. Короткий звіт наукової групи опублікований в журналі Nature Human Behavi.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button