Головна / Людина / Психологи з’ясували, про що думають хлопці протягом дня

Психологи з’ясували, про що думають хлопці протягом дня

Дослідники реалізували цікаве спостереження, завдяки якому науковцям вдалося з’ясувати, про що думають представники сильної статі протягом дня.

6fad94903bdbb040cc8fbbe9364b5840

Слід зауважити, що авторами нових спостережень стали фахівці з штату Арізона. Лікарі стверджують, що в ході проведення дослідів психологи зафіксували цікаву закономірність. За словами науковців зі Сполучених Штатів Америки, в експериментах взяли участь 1500 респондентів. Виявилося, що думки про секс, а також різні сексуальні фантазії займають у чоловіків лідируючі позиції в переліку найбільш значущих питань. Вчені повідомили, що головна мета здійснених випробувань полягала у визначенні значимості інтимного життя для кожного хлопця.

За словами психологів, молодих дівчат сильно цікавило, наскільки сексуально стурбованими є їхні партнери. Лікарі стверджують, що юнаки в силу свого природного призначення запліднювати жінок, тому думки чоловіків протягом дня найчастіше пов’язані саме з цим фізіологічним процесом.

Експерти заявили, що сексуальні фантазії хлопців заважають їм працювати. Таким чином, кар’єра, фінанси та бізнес відходять на другий план. За словами дослідників, чоловіки щодня думають про секс протягом 5 годин.

Натхнення: healthvesti.com