Земля

Радник Трампа по науці заявив, що США не висаджувалися на Місяць

Девід Ґелернтер є чинним професором Єльського університету та чинним радником президента США Дональда Трампа по науці – заявив, що США не зможуть полетіти до 2030 року на Марс, так як навіть на Місяць не змогли висадитися і ця ідея настільки ж жалюгідна, як і адміністрація Обами.


“How can we manage to organize a U. S.-crewed orbital Mars mission by the mid-2030s when we never even went to the moon? The idea is laughable, as was Obama’s  administration, if I may add ”
– Yale Professor David Gelernter

Девід Ґелернтер так само заявив, що “Місія Аполлон” є найбільшим шахрайством в історії людства і є ще більшою дурістю, ніж концепція глобального потепління.

«Якщо вчені НАСА чесно визнали, що вони досі не з’ясували, як правильно екранувати космічний корабель від випромінювання, що випускається поясами Ван-Аллена, як чорт візьми, ми відправляли людей в космос в алюмінієвій фользі? І в той час, коли активність Сонця була на піку? Відповідь проста: цього просто не було», – Девід Ґелернтер.

Советник Трампа по науке заявил что США не высаживались на Луну

Журнал “Time” у 2016 році назвав Девіда Ґелернтера одним з 100 найбільш впливових людей 21-го століття, характеризуючи його як «геніального вченого».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button