Здоров'я

Ракові хворі, які використовують гомеопатію, помирають в 2,5 рази частіше

Ракові хворі, які обирають альтернативні ліки порівняно з традиційним лікуванням, у 2,5 рази частіше помирають протягом 5 років після постановки діагнозу, показують нові дослідження вчених з Єльської медичної школи.

В ході випробувань фахівці проаналізували пацієнтів з раком молочної залози, раком передміхурової залози, раком легенів і раком кишечника. Всі види раку не поширилися на інші органи. З усіх учасників 281 людей вибрав альтернативні методи лікування – це були трави, гомеопатія, спеціальні дієти і т. д. Всі ці методи лікування, на думку деяких людей, володіють цілющими властивостями. Учасники дослідження були зіставлені з 560 пацієнтами, які лікувалися від раку традиційними способами – хіміотерапією, променевою терапією, хірургією і гормональною терапією.

Отримані результати показали, що, в середньому, пацієнти помирають від раку в 2,5 рази частіше протягом 5-річного періоду після постановки діагнозу, якщо вони вибирають альтернативні методи лікування. Так, люди з раком молочної залози, що використовують нетрадиційні терапевтичні засоби, вмирали в 5,68 рази частіше, в той час як 41% осіб, які отримують традиційне лікування від раку легенів, виживали протягом 5 років в порівнянні з 20% з тих, хто обирав альтернативні ліки. Що стосується раку товстої кишки, то тільки 33% людей, які використовували гомеопатію, залишалися в живих через 5 років у порівнянні з 79% з тих, хто отримував традиційні ліки.

Кнопка «Наверх»
Закрыть