Земля

Раса людей-мутантів захоплює Землю

Як і представники будь-якого виду живих організмів, що населяють Землю, люди, всупереч усталеному стереотипу, не припинили еволюціонувати — заявляють вчені, які побоюються, що кількість мутацій, яка останнім часом різко зросла незабаром досягне якоїсь критичної точки, після якої мутанти витіснять звичайних людей. При цьому, відповідний процес буде цілком обґрунтований з еволюційної точки зору, адже люди, які володіють унікальними здібностями дійсно стоять на наступному щаблі розвитку.

c5776c5021db10021e2fa545cb8c4c9f

В якості прикладу варто згадати хлопчика з Китайської Народної Республіки на ім’я Нонг Юсуи, який володіє абсолютно приголомшливою будовою очей, завдяки чому може, подібно деяким тваринам, бачити практично в непроглядній темряві. Очі хлопчика містять шар особливих клітин (як у кішок, єнотів і собак), чого раніше ніколи не фіксувалося у людей. Хлопчика дражнять мутантом і прибульцем, проте вчені впевнені, що майбутнє — за такими, як він.

9b1dea
Або за такими, як Сінгх Абу з Індії, який володіє унікальною здатністю, що виявляється в його несприйнятливості до отрути змій. Чоловіка неодноразово кусали найбільш смертоносні змії, однак їхня отрута не принесла Абу ніякої шкоди. Кров чоловіка, як виявили індійські медики, належить до невідомої групи.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button