Головна / Земля / Раса людей-мутантів захоплює Землю

Раса людей-мутантів захоплює Землю

Як і представники будь-якого виду живих організмів, що населяють Землю, люди, всупереч усталеному стереотипу, не припинили еволюціонувати — заявляють вчені, які побоюються, що кількість мутацій, яка останнім часом різко зросла незабаром досягне якоїсь критичної точки, після якої мутанти витіснять звичайних людей. При цьому, відповідний процес буде цілком обґрунтований з еволюційної точки зору, адже люди, які володіють унікальними здібностями дійсно стоять на наступному щаблі розвитку.

c5776c5021db10021e2fa545cb8c4c9f

В якості прикладу варто згадати хлопчика з Китайської Народної Республіки на ім’я Нонг Юсуи, який володіє абсолютно приголомшливою будовою очей, завдяки чому може, подібно деяким тваринам, бачити практично в непроглядній темряві. Очі хлопчика містять шар особливих клітин (як у кішок, єнотів і собак), чого раніше ніколи не фіксувалося у людей. Хлопчика дражнять мутантом і прибульцем, проте вчені впевнені, що майбутнє — за такими, як він.

9b1dea
Або за такими, як Сінгх Абу з Індії, який володіє унікальною здатністю, що виявляється в його несприйнятливості до отрути змій. Чоловіка неодноразово кусали найбільш смертоносні змії, однак їхня отрута не принесла Абу ніякої шкоди. Кров чоловіка, як виявили індійські медики, належить до невідомої групи.