Всесвіт

Ресурси Місяця врятують Землю від екологічної катастрофи

У ході прес-конференції, професор інституту робототехніки та технічної кібернетики Володимир Заборовський (Росія) розповів, що неосяжні ресурси Місяця допоможуть врятувати екологію Землі.

1be2d157226cc23cf600800521ff9c6d

Освоєння Місяця допоможе вберегти Землю від екологічної катастрофи, як припустив професор інституту робототехніки та технічної кібернетики Володимир Заборовський в ході прес-конференції. Вчений пояснив, що Місяць має масу ресурсів та корисних копалин. Через особливості обертання, одна частина земного супутника холодна, а друга тепла, і це означає, що там можна встановити термопару для вироблення електрики. Це допоможе Місяцеві стати майданчиком для технологічних досліджень та обробки будь-яких матеріалів.

Вчений розповів, що в перспективі Місяць може стати джерелом електроенергії для Землі, а також на супутнику величезна кількість гелію-2, що грає істотну роль термоядерної енергетики. Освоєння ближнього космосу, за запевненням Заборовського, допоможе збагатити Блакитну планету і врятувати її від екологічної катастрофи.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments