Різні цікавинки

Як правильно оформити візитку

Як правильно оформити візиткуКультура оформлення візиток в нашій країні зазнала значних змін з моменту появи і до сьогоднішніх днів. У 90 -х роках, коли візитки тільки почали входити в широкий обіг, більшість вважала, що чим більше хитромудрих способів друку він застосує на візитці, тим краще покаже партнеру своє фінансове благополуччя і відмінність від конкурентів. Тоді, коли виникала необхідність замовити друк візиток, більшість створювали візитки з тисненням золотою або срібною фольгою, на яскравих паперах. З розвитком технологій у людей все більше виникало бажання зробити візитку не таку, як у всіх. На початку нового століття активно використовувалися візитки, виконані виключно на дизайнерських паперах.

Але часи змінюються, і відповідно змінюються стандарти оформлення візиток. Має значення не тільки зовнішній вигляд (хоча він теж грає свою роль), а й розміри візитки. Класична візитка — прямокутник картону розміром 50 на 90 міліметрів. Формат жіночих візиток — 40×80 мм. Наприклад, наш стандартний розмір візитки, прийшов до нас з часів СРСР, а в Європі такий формат не використовується. Євро — формат візитки — 85х55 мм, такий же формат використовується в Америці. Навіть якщо ви палко бажаєте виділитися, пам’ятайте, що ваша візитка повинна вміститися в візитницю, інакше той, кому ви вручили візитку або просто викине її, або втратить.

Інформативність і функціональність, ось що головне для сучасних візиток. У компанії візитки повинні бути витримані в одному стилі і єдиній кольоровій гамі. При цьому візитка фінансового директора не повинна бути схожа на візитку офіс -менеджера.

Трохи корисної інформації

Західні країни ставляться до стандартів візиток не так строго, як в нашій країні. Наприклад, в Італії використовують візитки у вигляді книжок, в Англії — вертикальні картки. У США досить поширені візитки на гнучкому магніті — кинув на холодильник, і вона завжди перед очима. У Німеччині значно жорсткіші вимоги до видів візиток. В Україні зовнішній вигляд і зміст візиток різних видів відрізняються довільністю. Візитна картка може сильно відрізнятися від звичних в Німеччині канонів, може викликати невірне або навіть небажане ставлення до Вас.

Візитки можна умовно розділити на три види: ділові, особисті та сімейні. Сімейні візитки в Німеччині використовуються набагато частіше, ніж на наших теренах.

Замовляючи виготовлення візиток, слід враховувати, що суворість основний козир сучасної візитки. « Вольності» допускаються тільки представникам творчих професій. Норми суворого етикету рекомендують використовувати білий фон і чорний текст, але за бажанням замовника колір може бути змінений. Шрифт обов’язково повинен бути добре читаним, для ділових візиток використовуються шрифти Таймс і Arial.

Кнопка «Наверх»
Закрыть